Turistický oddíl Kletr Liberec

K navigaci

Tábořiště

Klubovna v Myslivecké ulici

Novou klubovnu vybudoval oddíl poté, co jsme byli vyhozeni z Šafaříkovy ulice. Součástí je administrační místnost, místnost na hry a malá kuchyňka. Celou klubovnu udržujeme, zrovna letos malujeme administrační místnost

„Jablonecká“ chata v Bedřichově

Vánoční a Jarní výpravy trávíme právě tady. Pro dlouhé zimní večery je velká kuchyň, společenská místnost i ložnice ideální. Okolí navíc poskytuje jedinečnou příležitost na běžkařské výpravy - někdy třeba až na Smrk.

Bouda „U Tisu“

Malou boudičku máme půjčenou od janovického polesí. V okolí jsou použitelné skály na výuku slaňování a ostatních lanových aktivit. Také tu pravidelně nacvičujeme stavbu přístřešků a jedíme sem na zimní rádcovské kurzy (také pod přístřešek).

Lobendava - pod Roubeným vrchem

Tábořiště z ptačí perspektivy Tohle tábořiště jsme osídlili poprvé v roce 1996, od té doby tam trávíme první tři týdny každých prázdnin.

Pověra tvrdí, že v Lobendavě začíná pršet prvního července a přestává dvacátého prvního - není to tak úplně pravda, na jednom nebo dvou táborech se to nevyplnilo ;-)

Jedinečné okolí i izolovaná louka je ideálním podkladem pro vše, co se od tábora očekává - od veselých taškařic s kamarády, přes služby v kuchyni až po (leckdy stašidelné) noční hlídky.

Ostatní

Kdekoli jinde, hlavně v Jizerkách, Lužických horách, Českém ráji a u českorepublikových hranic na některém z přechodů

Nejbližší akce

26. – 30. 10. 2018:
Oddílová výprava

Z fotogalerie

Mikulášská družinovka do Oldřichova
Mikulášská družinovka do Oldřichova
(25 fotek)

Adrenalin centrum

Hlavní menu

Náhodný citát

„Škubánku, nebreč…“ „Já nebrečim, já si zpívám!“
T. O. Kletr © 2002 - 2018. Kopírování textů, fotografií a ostatních částí webu pouze se souhlasem autorů.
Webdesign Finwë, prohlášení o přístupnosti