Turistický oddíl Kletr Liberec

K navigaci

Prohlášení o přístupnosti

Tento web se snaží o maximální přístupnost své funkčnosti i obsahu a to podle většiny známých metodik. Kód plně vyhovuje pravidlům W3C, a to specifikacím XHTML 1.0 Strict, CSS 2.1 a snaží se dodržet nejdůležitější pravidla WCAG 1.0 (Díky Davidu Špinarovi za upozornění), stejně jako pravidla Blind Friendly Web.

Web je napsán podle normy XHTML 1.0, což by mělo zajistit jeho správné zobrazení v nejpoužívanejších prohlížečích. Celý web je psán strukturovaně s důrazem na důsledné oddělení obsahu a formy neměl by proto být problém na něj přistupovat v textovém prohlížeči či se slepeckou čtečkou.

Všechny texty jsou definovány v relativních jednotkách (em), a tudíž je lze bez problémů zvětšovat a zmenšovat pomocí běžných nástrojů většiny webových prohlížečů.

Klávesové zkratky - accesskeys

Pomocí tzv. accesskeys je možné přistupovat na části webu bez použití myši. Použití: stisněte kombinaci kláves uvedenou níže. V IE budete muset poté stisknout klávesu Space (mezerník), nebo Return (Enter).

Narazíte-li na nějaký problém v přístupnosti webu, budeme rádi, když nás kontaktujete, chybu se pokusíme co nejrchleji odstranit.

Nejbližší akce

26. – 30. 10. 2018:
Oddílová výprava

Z fotogalerie

Rumunsko - Kaliman, Suhard, Rodna
Rumunsko - Kaliman, Suhard, Rodna
(212 fotek)

Adrenalin centrum

Hlavní menu

Náhodný citát

Tady je Kadeřábkovo
T. O. Kletr © 2002 - 2018. Kopírování textů, fotografií a ostatních částí webu pouze se souhlasem autorů.
Webdesign Finwë, prohlášení o přístupnosti