ZO ČSOP Kletr
Přidej se k nám!

Přidej se k nám!

Měl/a bys zájem se k nám přidat?

Každý jsme nějak začínali…

Bereme kluky a holky přibližně od druhé do osmé třídy. Pokud jsi na prvním stupni, mohl/a by ses přidat k družině Poštolek. Pro starší, tak od šesté třídy, je zase spíš družina Vlků. Program, který tě v obou družinách čeká je tím pádem trochu rozdílný, u Vlků přizpůsobený starším a asi trochu náročnější, ale v obou stejně zajímavý.

Jak se přidat?

Možností je hned několik. Nejsnazší je pro rodiče podívat se na stránku kontakty a napsat nebo zavolat Matesovi, našemu hlavnímu vedoucímu. Pokud si nejsi jistý/á jestli by tě bavilo chodit do turisťáku, vůbec nejlepší je vyzkoušet si to. Domluv se s Matesem nebo rádcem příslušné družiny a zajdi se podívat na nějakou schůzku (termíny schůzek vidíš v boxu napravo) nebo později třeba i výpravu a uvidíš, jestli tě to bude bavit! Pokud chceš ještě vědět víc o tom co děláme a jak to u nás chodí, podívej se na stránku O oddíle, na náš facebookový profil nebo si přečti článek o některé z našich posledních akcí.

Co když bych chtěl jet spíš jen na tábor?

Určitě je to možné, můžeš se buď pro víc informací podívat na článek z informacemi o letošním táboře (pokud už byl vyhlášen) nebo zase rovnou napsat Matesovi (viz kontakty).